Občinska proslava 2011

Letošnja občinska proslava se je zgodila prav na občinski praznik Občine Kanal ob Soči 29. 4. 2011 ob 19.00 v Kulturnem domu v Desklah.

Oblikovanje in vodenje proslave je spet prevzelo naše društvo. K sodelovanju smo poleg članov društva (Barbara Filej, Mojca Madon in Severin Drekonja) pritegnili še dva (upamo) bodoča člana: Katarino Jerončič in Martina Gerbeca. Celotno podobo je oblikoval Severin Drekonja, voditeljica je bila Barbara Filej, utemeljitve nagrad je brala Katarina Jerončič, Mojca Madon in Martin Gerbec pa sta predstavljala par v kanalski narodni noši, ki je občasno popestril proslavo z dialogi privatnega značaja.

Komentarji obiskovalcev potrjujejo, da smo pripravili prijetno proslavo, dovolj zanimivo in zabavno, da se niso dolgočasili.