Zbor članov društva 2017

Redni letni zbor članov Gledališkega društva Kontrada Kanal smo – v skladu s sklepom Upravnega odbora, ki se je sestal 23. 2. 2017 – postavili na sredo 8. marca 2017.  Upravni odbor je pripravil predlog dnevnega reda in, ker je volilno leto, predlog kandidatov za društvene organe.

Zbor smo torej izpeljali 8. marca ob 19.00 v Gostišču Križnič. Ker je bila udeležba dokaj skromna, smo (v skladu s statutom) počakali 30 minut in nato začeli zbor s prisotnimi člani (22) in ravnateljico OŠ Kanal go. Milko Zimic, ki se je edina od zunanjih odzvala našemu vabilu.

Predsednik delovnega predsedstva Simeon Kodelja je delo opravil brez zapletov; volitve so prinesle le nekaj sprememb na mestu podpredsednika in v disciplinski komisiji. V planu dela za leto 2017 je ob že utečenih dejavnostih dobila pomembno mesto priprava na obeležitev 150-letnice Narodne čitalnice ob koncu leta in v začetku leta 2018. Vse v zvezi s tem bo vodil pripravljalni odbor, ki je bil formiran že v letu 2016.

Uradnemu delu je sledilo prijetno druženje.

Zapisnik zbora članov društva 2017