Zbor članov društva 2016

Za redni letni zbor članov Gledališkega društva Kontrada Kanal smo tokrat določili 16. marec (sreda), ko so se razmere po premieri že malo umirile. Upravni odbor je 4. marca  pripravil predlog dnevnega reda

Tako smo se zbrali pri Križniču ob 19.00, vendar v dokaj skromnem številu: le 21 članov in nobenega predstavnika občine ali drugih društev. Funkcijo predsednice delovnega predsedstva je tokrat prevzela Ksenija Krnel, ki je dnevni red spravila pod streho brez zapletov. Ob običajnih točkah dnevnega reda smo razpravljali tudi o programski politiki društva in bližajoči se 150-letnici čitalnice in prve gledališke predstave v Kanalu. V zvezi z naslednjo predstavo je bil sprejet sklep, da se spet lotimo prave komedije; v zvezi s 150-letnico pa, da se do junija 2016 imenuje pripravljalni odbor, ki bo vodil vse dejavnosti v zvezi s tem.

Uradnemu delu je sledilo prijetno druženje.

Zapisnik zbora članov društva 2016