Zbor članov društva 2013

Redni letni zbor članov Gledališkega društva Kontrada Kanal se je letos zgodil 9. marca (sobota) ob 19.00 v Gostišču Križnič. Upravni odbor se je sešel 3. marca, da je pripravil dnevni red in, ker je volilno leto, predlog kandidatov za društvene organe.

Zbora se je udeležilo 30 članov in kot gostja ravnateljica OŠ Kanal ga. Milka Zimic. Predsednik delovnega predsedstva Radovan Pušnar je tekoče vodil zborovanje, tako da smo brez zapletov opravili z vsemi točkami dnevnega reda, vključno z volitvami novih organov, kjer ostaja vse enako, le mesto podpredsednika je namesto Radovana Pušnarja zasedla Ksenija Krnel. Pod razno smo rekli še dve besedi o (ne)uporabnosti nove večnamenske dvorane za gledališke namene in določili režim za posojanje tehnične opreme.

Uradnemu delu je sledilo prijetno druženje.

Zapisnik zbora članov društva 2013