Zbor članov društva 2019

Redni letni zbor članov Gledališkega društva Kontrada Kanal smo – v skladu s sklepom Upravnega odbora, ki se je sestal 26. 2. 2019 – opravili na petek 8. marca 2019.  Upravni odbor je pripravil predlog dnevnega reda in, ker je volilno leto, predlog kandidatov za društvene organe.

Zbor smo torej izpeljali 8. marca ob 19.00 v Gostišču Križnič. Ker je bila udeležba nezadostna, smo (v skladu s statutom) počakali 30 minut in nato začeli zbor s prisotnimi člani (23). Od zunanjih povabljenih se je zbora udeležil podžupan Marko Bucik.

Predsednica delovnega predsedstva Valentina Dugar je delo opravila brez zapletov; volitve so prinesle eno spremembo v UO (mesto tajnice je zasedla Barbara Filej) in nekaj sprememb v nadzornem odboru in disciplinski komisiji. V planu dela za leto 2019 so  le redne dejavnosti, razen priprave in vodenja občinske proslave konec aprila.

Uradnemu delu je sledilo prijetno druženje.

Zapisnik zbora članov društva 2019